Domů » Příspěvky » O alkoholu » Sedí ožrala na rožku, kolem lahváče a slope p

Sedí ožrala na rožku, kolem lahváče a slope p..

Sedí ožrala na rožku, kolem lahváče a slope pivo. Najednou kolem projede jeho bývalý spolužák ve škodovce. Ty vole, kdes na to vzal? (na to auto) To víš, makám – jen se tak nepovaluju a nechlastám jako ty. Odjede. Po roku tudy jede znovu a znovu se setkávají, teď už si ale jezdí ve fiátku. A zase:,, Nepovaluju se a nechlastám – ale makám,, Další rok se situace opakuje, teď už si ale jezdí v méďanovi a zase: No, to víš, neflákám se ale dělám, ty tu jen sedíš u piva, člověče dělej něco! Další rok už ulicí projíždí ve Ferrari… Ožrala nikde, zastavi, vystoupi z auta, volá… najednou se zvedne vítr. Pracháč zvedne hlavu a vidí ožralu v helikoptéře.,, Ty vole, kde jsi na to vzal,, huláká na něj. Ále, vrátil jsem všechny lahváče.

Doporučení: Potřebujete přeložit cizí slovo do češtiny a hledáte vhodný překladač? Vyzkoušejte PrekladacZdarma.cz, který si hravě poradí s překladem až do 50 světových jazyků.
Sedí ožrala na rožku, kolem lahváče a slope p 5.00/5 - 3 hlasů
Vykouzlil vám tento vtip úsměv na tváři? Sdílejte jej svým známým... Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone

Napsat komentář k tomuto vtipu

2 × 1 =